Memling Security

Nasz cel

Nasz cel

Staramy się spełniać wymagania nie tylko klientów, którzy nam już zaufali, ale przede wszystkim tych, którzy dopiero dają nam szansę. Szukamy innowacji. Twoje bezpieczeństwo to nasza praca, pasja i codzienność.

Starannie dobieramy ludzi, kierując się dwoma czynnikami:

W Memlingu stawiamy na zaufanie i uczuciwość i tego oczekujemy od naszych pracowników. Pracownik Memlinga jest uczciwy, godny zaufania, bez przeszkód podejmuje się każdego zadania. Klient może spokojnie powierzyć mu swe mienie, bezpieczeństwo i pieniądze (jeśli akurat ich ma pilnować), jednocześnie nasz pracownik otwarcie wyraża swoje opinie, zgłasza nieprawidłowości i nie zataja informacji.

Profesjonalizm wymaga przytomnego w każdej chwili widzenia, słyszenia i dobrej oceny sytuacji, nasz pracownik robi to, jednocześnie zawsze pozostając uprzejmym. Profesjonalny ochroniarz dostrzega rzeczy, których inni nie dostrzegą. Ich czujność jest potrzebna, aby utrzymać świadomość potencjalnych zagrożeń lub zdarzeń, które mają miejsce w siedzibie klienta. To zatem druga rzecz na którą stawiamy.